RN73R2BTTD17R2F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD17R2F50
JLCPCB Part #
C4000651
Description
-55℃~+155℃ 17.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS