RK73H2HTTE6201F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6201F
JLCPCB Part #
C7287659
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS