RN73R2BTTD3972B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3972B10
JLCPCB Part #
C4175135
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS