RK73G2ATTD1372D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1372D
JLCPCB Part #
C5851636
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS