RN731JTTD1783F25
MFR.Part #
RN731JTTD1783F25
JLCPCB Part #
C4270828
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS