SG73S2ETTD4023F
MFR.Part #
SG73S2ETTD4023F
JLCPCB Part #
C3923992
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS