RK73H2HTTE5233F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5233F
JLCPCB Part #
C2581079
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS