ERJ-U1DD5102U
MFR.Part #
ERJ-U1DD5102U
JLCPCB Part #
C4331312
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS