RK73H2HTTE5233D
MFR.Part #
RK73H2HTTE5233D
JLCPCB Part #
C6186325
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS