RN732BTTD3480F50
MFR.Part #
RN732BTTD3480F50
JLCPCB Part #
C4002179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS