RK73H2HTTE5231F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5231F
JLCPCB Part #
C2580091
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS