RT2010DKE0723K2L
MFR.Part #
RT2010DKE0723K2L
JLCPCB Part #
C1715399
Description
-55℃~+125℃ 200V 23.2kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS