Y0798100R000Q0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0798100R000Q0W
JLCPCB Part #
C4073977
Package
2010
Description
-55℃~+220℃ 100mW 100Ω ±0.02% ±3ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS