RK73H2HTTE2R61F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2R61F
JLCPCB Part #
C2581280
Description
-55℃~+155℃ 2.61Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS