RK73H2HTTE31R6F
MFR.Part #
RK73H2HTTE31R6F
JLCPCB Part #
C2581512
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS