SG73P1JRTTD4870F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD4870F
JLCPCB Part #
C6294866
Description
-55℃~+155℃ 333mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS