RN73H1JTTD73R2F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD73R2F25
JLCPCB Part #
C4145427
Description
100mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS