RK73H2HTTE39R2D
MFR.Part #
RK73H2HTTE39R2D
JLCPCB Part #
C2582901
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS