WK73R1ETTP1180F
MFR.Part #
WK73R1ETTP1180F
JLCPCB Part #
C4131944
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS