RK73H2HTTE39R2F
MFR.Part #
RK73H2HTTE39R2F
JLCPCB Part #
C4098415
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS