RN73H2ATTD8761B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8761B50
JLCPCB Part #
C2538053
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS