RPC50432JTE
MFR.Part #
RPC50432JTE
JLCPCB Part #
C4029075
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS