RK73H2HTTE3902F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3902F
JLCPCB Part #
C6186315
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS