RK73H2HTTE3922F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3922F
JLCPCB Part #
C2580169
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS