SG73P1ETTP5602F
MFR.Part #
SG73P1ETTP5602F
JLCPCB Part #
C4289137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS