RK73H2ATTD1824F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1824F
JLCPCB Part #
C5725762
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS