RK73H2HTTE3903F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3903F
JLCPCB Part #
C2581534
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS