RN732BTTD2711F50
MFR.Part #
RN732BTTD2711F50
JLCPCB Part #
C3950201
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.71kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS