AA2010JK-071M5L
MFR.Part #
AA2010JK-071M5L
JLCPCB Part #
C2135056
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 750mW 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS