RN73H1JTTD2460F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2460F25
JLCPCB Part #
C4271577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 246Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS