RK73H2HTTE3323F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3323F
JLCPCB Part #
C7342859
Description
-55℃~+155℃ 332kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS