RK73H2HTTE1331F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1331F
JLCPCB Part #
C2581601
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS