RK73H2HTTE3303F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3303F
JLCPCB Part #
C2580011
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS