RK73H2HTTE7323F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7323F
JLCPCB Part #
C2580064
Description
-55℃~+155℃ 732kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS