RK73H2HTTE24R3F
MFR.Part #
RK73H2HTTE24R3F
JLCPCB Part #
C2580307
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS