RK73H2HTTE2R43F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2R43F
JLCPCB Part #
C2582261
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS