SG73G2BTTD1052C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1052C
JLCPCB Part #
C6220763
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS