RK73H2HTTE24R3D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE24R3D
JLCPCB Part #
C2582858
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS