RN732BTTD5971A10
MFR.Part #
RN732BTTD5971A10
JLCPCB Part #
C4063118
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.97kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS