RK73H2HTTE2433F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2433F
JLCPCB Part #
C6270914
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS