RK73H2HTTE2431F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2431F
JLCPCB Part #
C2581505
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS