RK73H2HTTE2403F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2403F
JLCPCB Part #
C2580172
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS