SG73S1ETTP5763F
MFR.Part #
SG73S1ETTP5763F
JLCPCB Part #
C3962918
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS