RN73R1JTTD1741B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1741B25
JLCPCB Part #
C4343840
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS