RN73H1JTTD54R9B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD54R9B50
JLCPCB Part #
C4187463
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS