RN73H1ETTP1270B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1270B25
JLCPCB Part #
C2534733
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS