RT2010FKE0722R1L
MFR.Part #
RT2010FKE0722R1L
JLCPCB Part #
C2129900
Description
-55℃~+125℃ 200V 22.1Ω 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS