RN73H2ATTD8870F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8870F10
JLCPCB Part #
C4203201
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS