RK73H2HTTE1243D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE1243D
JLCPCB Part #
C2582648
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS