NQ1007F7501T4E
MFR.Part #
NQ1007F7501T4E
JLCPCB Part #
C2781497
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.5kΩ 750mW ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS